Jakie atrakcje czekają na gości w Mikołajkach?

Jadąc na wakacje, oczekujemy zobaczyć coś nowego i ciekawego – chcemy odpocząć i zregenerować swoje siły na kolejny rok. Wybierając na cel swojego wyjazdu Mikołajki, będziemy mogli zrealizować plan idealnych wakacji, skorzystać z luksusowego hotelu i spędzić czas na świeżym powietrzu. Czeka nas tam wiele ciekawych miejsc i moc atrakcji.

Ruch to zdrowie!

Wybierając na miejsce pobytu Hotel Mikołajki, będziemy mogli mieć pewność, że urlop będzie udany. Świetnie wyposażony, z obsługą przykładającą najwyższą wagę do komfortu gości, będzie świetnym miejscem do zatrzymania się na Mazurach – leży on na wyspie w centrum Mikołajek. Dla osób preferujących aktywny wypoczynek będzie to świetna okazja do wyruszenia w miasto i zwiedzenie pobliskiego muzeum, rynku czy portów. Porcji solidnego wysiłku dostarczy nam też strefa fitness, gdzie będziemy mogli poćwiczyć na odpowiednio dopasowanych maszynach do ćwiczeń.

Wodne rozrywki

Mazury to przede wszystkim jeziora. Piękne widoki na Jezioro Mikołajskie i możliwość pływania kajakami czy na żaglach są świetną okazją do połączenia fascynującej rozrywki ze zdrową aktywnością fizyczną. Dla tych, którzy lubią łączyć pływanie z wygodą, Hotel Mikołajki oferuje bogato wyposażony basen Mikołajki mogą okazać się idealnym miejscem dla każdego pasjonata wodnych aktywności. W hotelu Mikołajki Leisure & SPA z sieci Dobry Hotel będziemy mogli nie tylko popływać w najlepszych i ekskluzywnych warunkach. Basen przystosowany jest dla dzieci i dorosłych. Można skorzystać z łaźni parowej, masażu czy jacuzzi. Nikt na pewno nie będzie się tu nudził.

Relaksacyjne atrakcje

Nasz hotel jest również bardzo dobrze znany ze swojego wyjątkowego SPA Mazury dostarczą nam wiele wrażeń, jednak w trakcie intensywnego pobytu mogą też zmęczyć. Strefa SPA & Wellness będzie świetnym relaksem po męczącej wycieczce. Pozwoli się odprężyć i zapomnieć na chwilę o naszych obowiązkach. Ekskluzywne i ekologiczne kosmetyki zapewnią natomiast niewiarygodne efekty. Po wizycie w SPA będziemy mieli ochotę powtarzać to i wracać jeszcze wiele razy.

Chwila spokoju

Dla chcących skorzystać z innej strefy wypoczynkowo-relaksacyjnej, możemy z całkowitym przekonaniem polecić strefę relaksu C Zone oraz miejsce odprężenia w postaci klubu After Dark. Są to miejsca specjalnie wydzielone z myślą o naszych gościach, by oferta do nich skierowana była kompletna. W tych strefach możemy posiedzieć, spotkać się ze znajomymi czy po prostu miło spędzić czas.

Smacznie i zdrowo

Kiedy zgłodniejemy, w Hotelu Mikołajki możemy liczyć na najlepszą obsługę w aż dwóch restauracjach. W restauracji Yachtowa znajdziemy obficie zastawiony bufet ze świeżymi składnikami – zjemy tam przepyszne śniadanie i kolację. Z kolei w restauracji New Island będziemy mogli zjeść wyjątkowy posiłek z kuchni fusion, połączoną z polskimi smakami. W obu restauracjach zjedzą Państwo zdrowo i smacznie – wszystkie dania opierają się o produkty świeże i najwyższej jakości.

Przyjazd do Mikołajek to szansa na niezapomniane wakacje. Zaznamy odpoczynku i atrakcji, które napełnią nas energią i radością na resztę roku.